program antywirusowy na Androida

Najlepszy darmowy program antywirusowy na Androida – co wybrać?

Korzystanie z sieci niesie w sobie również wiele zagrożeń. Dlatego też każdy z nas na swoim komputerze powinien mieć dobry program antywirusowy. Najlepiej ten płatny, choć oczywiście nie brak również i antywirusów zupełnie darmowych. Nie zapominajmy jednak o urządzeniach mobilnych. Szczególnie dzisiaj, kiedy to niemal każdy z nas ma telefon z dostępem do sieci. Skoro większość z nich działa w oparciu o system z logo zielonego ludzika zastanówmy się zatem nad tym, który program antywirusowy na Androida będzie najlepszy i dodatkowo darmowy?

Sophos Free Antivirus and Security

Na pewno na tej liście nie mogło zabraknąć Sophos Free Antivirus and Security, który ma ogromną liczbę przydatnych funkcji. Dzięki nim możemy między innymi zarządzać prywatnością danych znajdujących się na smartfonie lub tablecie oraz bezpieczeństwem samego urządzenia. Dostępna jest też możliwość blokowania, czyszczenia, a nawet lokalizacji sprzętu.

program antywirusowy na Androida
Nie zapominajmy, że nie wpływa on na skrócenie czasu urządzenia, a także nie pozbawia baterii energii. Największą jego wadą jest natomiast brak polskiej wersji językowej. Ten antywirus do ściągnięcia jest TUTAJ.

AVAST Mobile Antivirus & Security

Wielu korzystających z programów antywirusowych na swoich urządzeniach mobilnych tego programu przedstawiać nie trzeba. Na pewno są tu jednak tacy, którzy nad jego pobraniem nadal się zastanawiają. Jeśli podobnie jest z Wami, możecie pobrać go i następnie zainstalować bez żadnych obaw.

program antywirusowy na Androida
Zachwyca nie tylko estetyką, ale też, a nawet przede wszystkim doskonałym poziomem wykrywania zagrożeń. Poza tym sporą jego zaletą jest również łatwy w obsłudze i czytelny interfejs. Znajdziecie go TUTAJ.

Clean Master

Większości wydaje się, że Clean Master to program służący czyszczeniu urządzenia mobilnego i tym samym jego przyspieszaniu. To prawda, choć nie do końca. Poza tym jest to bowiem również program antywirusowy na Androida. Ci bardziej wymagający mogą się jednak czuć nieco rozczarowani. Wszystko dlatego, że ma on niewiele dodatkowych funkcji. Może być natomiast doskonałym wyborem dla szukających skanera antywirusowego. Pobrać możecie go TUTAJ.

program antywirusowy na Androida
Na koniec chcemy zauważyć, że kolejność przedstawionych antywirusów jest tu kompletnie przypadkowa. Nie chcemy rozmieniać się na drobne i nie będziemy kategoryzować je na lepsze oraz gorsze. Zwyczajnie twierdzimy, że każdy z nich jest dobry.

Ciekawi jesteśmy, z którego programu antywirusowego to Wy korzystacie najczęściej. A może nie macie go w ogóle? Jeśli tak, czas to zmienić.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *