Netflix rozszerza ofertę dla Polaków

Trudno oprzeć się wrażeniu, że debiut Netflix na polskim rynku był średnio udany. Owszem platforma, która umożliwia oglądanie filmów i seriali w internecie i co warte podkreślenia na kilku różnych urządzeniach jednocześnie, ma dobić do poziomu jaki jest w Stanach Zjednoczonych, to jednak w pierwszych tygodniach działania usługi więcej było opinii krytycznych aniżeli pozytywnych. Być może niebawem się to zmieni. Na długi weekend majowy oferta filmów i seriali dostępna z polskim dubbingiem lub chociaż napisami w naszym języku jest o wiele szersza.

Trudno oprzeć się wrażeniu, że nie są to nowe tytuły, ale takie, które mogliśmy już oglądać wielokrotnie i to nawet w telewizji, ale weźmy pod uwagę fakt, że tutaj obejrzymy je w jakości Full HD lub Ultra HD. Jakich zatem filmach mówimy? Z nowości, choć takimi oczywiście nazywać ich nie można pojawiły się seriale Dexter i House of Cards„. Z filmów natomiast nowymi pozycjami w serwisie są Mechaniczna Pomarańcza, Buntownik z wyboru, Harold i Kumar uciekają z Guantanamo czy Zanim odejdą wody”. Pomyślano też o dzieciach. Z polskim dubbingiem te będą mogły obejrzeć choćby Happy Feet: Tupot małych stóp 2″.

Przypomnijmy, że aplikacja Netfliź jest darmowa, choć oglądanie filmów wymaga wykupienia abonamentu. Długi majowy weekend może być jednak dobrym pomysłem, aby wypróbować ją za darmo. Wszak jeden darmowy miesiąc to nie mało.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *