Quantum 470 Pro Rugged

Niezniszczalny Quantum 470 Pro Rugged

Jeśli szukacie smartfona naprawdę wytrzymałego, któremu niestraszne nie tylko upadki, ale też wilgoć czy kurz mamy coś, co musi Cię zainteresować. Wymagania wszystkich klientów pod tym względem spełnia najnowszy telefon z serii Rugged od firmy Goclever, a więc Quantum 470 Pro Rugged.

Specyfikacja

Telefon ten oferuje nam między innymi 4,7-calowy ekran zabezpieczony szkłem Gorilla Glass 3. Poza tym znajdziemy tu 4-rdzeniowy procesor 1,5 GHz wspierany przez 2 GB pamięci RAM DDR3 i baterię o pojemności 4500 mAh. To wszystko zamknięte jest w niezwykle odpornej obudowie z certyfikatem IP68. Dzięki temu odporny jest on na kurz oraz wilgoć.

Nie mogło w nim rzecz jasna zabraknąć także i kamery. Te mamy tutaj dwie. Główna ma 13 Mpix, a przednia do selfie 5 Mpix. Na robieniu zdjęć jego funkcjonalność się jednak nie kończy.

Nie bez znaczenia jest fakt, że Quantum 470 Pro Rugged posiada kilka praktycznych przycisków. Jednym z nich jest przycisk SOS pozwalający na szybkie wezwanie pomocy. Poza tym mamy tu PTT, dzięki któremu za sprawą specjalnego oprogramowania możemy z niego korzystać jak z krótkofalówki oraz CAMERA. Ten spust migawki pozwala natomiast na robienie zdjęć bez odrywania rąk od telefonu. Znajdziemy w nim też fizyczny barometr mierzący ciśnienie i wysokość, kompas oparty o A-GPS oraz żyroskop.

Znamy też jego cenę, która nie jest zbyt wygórowana. Quantum 470 Pro Rugged kosztować nas będzie 849 złotych.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *