Nowe akcesoria do PlayStation

Mimo iż na wczorajszej konferencji Sony nic nie wspomniało o nowych urzeczeniach służących ich konsoli, to po jej zakończeniu poznaliśmy cztery produkty, które mają jej służyć. Są to odświeżony kontroler DualShock 4, bezprzewodowy headset, kamerka PlayStation oraz podstawka.

Jeśli chodzi o kontroler, to przede wszystkim może on już przesyłać dane za pomocą portu USB, a nie tylko modułu Bluetooth. Niestety nie wyposażono go w pojemniejszą baterię, dzięki czemu moglibyśmy grać dłużej bez ładowania. Dodajmy tu, że kontroler DualShock 4 będzie sprzedawany w niebieskiej i czerwonej wersji kolorystycznej, a zapłacić za niego będzie trzeba 59 euro.

59 euro zapłacimy też za cylindryczną kamerkę PlayStation. Została ona stworzona z myślą o goglach PS VR. Praktycznym dodatkiem jest tu podstawa pozwalająca ustawić dowolny kąt nachylenia kamerki.

Znacznie droższej, bo aż 179 euro kosztuje headset Platinum Wireless. Producent zapewnia, że jest to gadżet klasy premium, który jest kompatybilny z headsetem PS VR i urządzeniami mobilnymi. Zagwarantować ma także wysokiej klasy dźwięk, obsługując standardy 7.1 i 3D.

Ostatnim gadżetem jest kosztująca 19 euro podstawka Vertical Stand, na której ustawimy konsole PS4 oraz PS4 Pro.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *