Nowe smartfony z serii X od LG

Smartfony z nowej serii X firmy LG – X cam i X screen zostały zaprezentowane w lutym. Teraz producent postanowił rozszerzyć tę linię, prezentując cztery kolejne modele. Mowa o telefonach X power, X style, X mach oraz X max. Niestety jak na razie nie znamy specyfikacji tego ostatniego, ale o trzech pierwszych wiemy już sporo.

Smartfony LG X power oraz X style wyposażone zostały w 5.3-calowy ekran o rozdzielczości 1280 × 720 pikseli. Pierwszy z nich ma ponadto 4-rdzeniowy procesor MediaTek MT6735 o taktowaniu 1,1 GHz z GPU Mali-T720. Drugi z kolei 4-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 o taktowaniu 1,2 GHz z GPU Adreno 306. W obu mamy 16 GB pamięci na dane z możliwością jej rozszerzenia poprzez kartę microSD. 2 GB pamięci ram zainstalowano w LG X power. Drugi model tej pamięci ma 1,5 GB.

Łączy je jeszcze system operacyjny Android 6.0 Marshmallow, funkcja Dual SIM, a także łączność poprzez 4G LTE, WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.1 oraz GPS. W obu mamy także dwa aparaty. W pierwszym przedni aparat ma 8MP, a tylny 13MP z lampą LED. W LG X style kamera tylna ma 8 MP, przednia z kolei 5 MP.

Lepiej pod względem specyfikacji technicznej wypada LG X mach, który wyposażono między innymi w 5,5-calowy ekran oraz 6-rdzeniowy procesor. Poza tym mamy tu 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci na dane. Tylny aparat ma tu 12.3MP, a przedni 8MP.

Tak więc nowe smartfony z serii X wyglądają ciekawie. Niestety nie znamy jak na razie daty ich premiery, a także tego, ile przyjdzie nam za nie zapłacić.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *