nowy iPhone

Nowy iPhone zaprezentowany na renderach

Portal Engadget otrzymał najświeższe informacje o szczegółach długo wyczekiwanego flagowca od Apple. Nowy iPhone, na którego poczekać będziemy musieli nieco dłużej, pojawił się też na renderach będących odwzorowaniem plików CAD. Czy właśnie tak będzie wyglądał ten produkt? Całkiem możliwe, bo źródłem przecieku jest jedna z firm przygotowująca akcesoria, a te dostają je przecież ze sporym wyprzedzeniem.

Podwójny aparat i bezprzewodowe ładowanie

Jeśli wierzyć doniesieniom mniejszy wariant będzie wyposażony w panel o przekątnej 5 cali. Większy będący wersją Plus pochwalić się będzie natomiast mógł wyświetlaczem 5,8-calowym. Na jego froncie umieszczone mają być podwójny aparat do selfie oraz czytnik linii papilarnych znajdujący się bezpośrednio w szkle. Ze szkła wykonany ma być też tylny panel. Wszystko dlatego, że nowy iPhone ma zapewniać bezprzewodowe ładowanie.

Nie są to oczywiście informacje oficjalne, ale nie jest wykluczone, że takie rozwiązania w nim znajdziemy. Szczególnie że w tym roku będzie to model rocznicowy, a więc Amerykanie na pewno będą nas chcieli czymś zaskoczyć.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *