Nowy producent foteli dla graczy

Czy fotele dla graczy są popularne? Na pewno mają swoich zwolenników, ale nie możemy powiedzieć, aby na polskim rynku był to prawdziwy hit. Być może po części jest to spowodowane ich ceną, ponieważ ta waha się w granicach 1000-1500 złotych. Dla zainteresowanych takimi fotelami, a zarazem mających nadmiar gotówki polecamy te od nowego dostawcy foteli dla graczy, firmy NobleChairs.

Jak na razie w ofercie firmy NobleChairs znaleźć możemy siedem foteli. Pięć z nich jest wykonanych ze sztucznej poliuretanowej skóry a dwa kolejne ze skóry naturalnej. Rama wykonana jest ze stali, a tak zwany pająk, a więc pięcioramienna podstawa z aluminium. Warto odnieść się także do siedziska i części lędźwiowej, które pokryte są szwami tworzącymi pęcherzyki, co niewątpliwie ułatwia wentylację. Poprawić komfort gracza mają także podłokietniki, które posiadają cztery stopnie regulacji oraz dwie poduszki, które dołączane są do foteli. Ważne jest też ich rozkładanie. Otóż fotele NobleChairs umożliwią odchylenie 11 stopni całości konstrukcji i ponad 45 stopni samego oparcia.

NobleChairs niestety nie zapewnia wielu opcji kolorystycznych. Wszystko sprowadza się do koloru czarnego z dodatkiem niebieskich, czerwonych, złotych czy szarych nici lub niewielkich dodatków. Największym minusem jest jednak ich cena, ponieważ kosztują one około 350 euro dla foteli ze skóry ekologicznej i 550 euro ze zwierzęcej.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *