Nowy smartfon na bazie Windowsa 10

Miłośnicy systemy Windows 10, który możemy chyba uznać za porażkę na rynku smartfonów nie mają wielkiego wyboru, a jeśli już jakieś telefony z nim się trafiają, to jednak są one dość kosztowne. Pewną alternatywą jest tu model Moly X1, który pojawił się już na serwisie Indiegogo, a jego ceny wydają się być o wiele przystępniejsze.

Patrząc na specyfikację, nie możemy mimo wszystko być nim zauroczeni. Otóż znajdziemy tu 5,5-calowym ekranem 720p ze szkłem Corning Gorilla Glass i procesor Qualcomm Snapdragon 410 wspierany przez 2 GB pamięci RAM. Poza tym na jego wyposażeniu znalazło się 16 GB pamięci na dane z możliwością rozszerzenia przez karty microSD oraz bateria o pojemności 2600 mAh. Nie zabrakło w nim natomiast dwóch aparatów, z których główny ma 13 MPix, a kamerka do selfie 5 MPix. Znajdziemy w nim też wsparcie dla LTE, WiFi, Bluetooth 4.0 i port microUSB.

Odnośnie ceny, to nabyć możemy go już za 179 dolarów, choć kolejne progi to 199 i 229 dolarów. Użytkownicy, którzy zamówią go w przeciągu kilku dni cieszyć się z Moly X1 powinni jeszcze przed końcem roku.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *