Nubia Z11 oficjalnie zaprezentowana

Firma ZTE zaprezentowała w końcu już oficjalnie nowego smartfona z serii Nubia. Do wariantów mini i Max dołączyła wersja Z11. Klasyczna Nubia Z11 na pewno zapewni ZTE wielki sukces i to nie tylko z tego względu, że ciekawie wyglądają jej parametry. Sam telefon będzie reprezentowany bowiem przez Cristiano Ronaldo, którego szczególnie przedstawiać nie trzeba. Dla niewtajemniczonych dodajmy, że jest to gwiazda reprezentacji Portugalii w piłce nożnej, z którą jutro w ćwierćfinale mistrzostw Europy we Francji zmierzy się Polska.

Wracając do samego telefonu Nubia Z11 poszczycić się może 5,5-calowym ekranem Full HD oraz procesorem Qualcomm Snapdragon 820, który wspierany będzie przez 4 lub 6 GB pamięci RAM. Dodatkowo w zależności od modelu otrzymamy 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej z możliwością jej rozbudowania poprzez kartę MicroSD oraz akumulator 3000 mAh z opcją szybkiego ładowania.

Nie mogło w niej zabraknąć także aparatów. Kamera tylna ma 16 Mpix, a przednia o połowę mniej. Dodatkowo Nubia Z11 została wyposażona w funkcje takie jak czytnik linii papilarnych czy dual SIM.

Na rynku telefon zadebiutuje już w przyszłym miesiącu i kosztować ma około 375 lub 526 dolarów w zależności od wersji.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *