odnowione smartfony Note 7

Odnowione smartfony Note 7 wrócą na rynek

Czy to możliwe, aby odnowione smartfony Note 7 powróciły do sprzedaży? Wielu w to wątpiło i jakby się mogło wydawać słusznie. Jak się okazuje, to był błąd, bo rzeczywiście odrestaurowane telefony, z którymi był tak wielki problem, rzeczywiście ponownie będą do nabycia. Potwierdza to zresztą sam Samsung.

Na sprzedaż lub… wypożyczenie

Południowokoreański producent zauważa, że odnowione smartfony Note 7 będzie można kupić na własność lub tylko wypożyczyć. Strasznie ciekawa wydaje się być ta druga opcja, a to dlatego, że z takim rozwiązaniem wśród koncernów raczej się nie spotykamy. Nie wiemy jednak jak na razie, na jakich warunkach miałoby odbywać się takie wypożyczenie.

Odrestaurowane i bezpieczne

Poza tym Samsung daje gwarancję, że odnowione urządzenia są w 100 proc. sprawne i gotowe do użycia. Będą też bezpieczne, bo producent pozbędzie się z nich wadliwych podzespołów. Do takich zaliczamy między innymi baterie. W odrestaurowanych modelach pojawić mają się mniej pojemne akumulatory o pojemności 3000 mAh w zamian tych 3500 mAh, z którymi do czynienia mieliśmy wcześniej.

Nie wiadomo natomiast nic o tym, kiedy takie telefony trafiłyby na rynek oraz w jakich regionach będą dostępne. Wcześniej w tym kontekście wymieniano między innymi Wietnam i Indie.

[WPIS SPONSOROWANY]

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *