odświeżone iPhone 7

Odświeżone iPhone 7, iPhone 7 Plus oraz iPhone SE trafiają na rynek

Wiele koncernów decyduje się dziś na odświeżenie swoich dotychczasowych urządzeń mobilnych. Tę samą drogę zdało się wybrać Apple. Tym razem zostały odświeżone iPhone 7, iPhone 7 Plus oraz iPhone SE. Dwa pierwsze będą miały dodatkową opcję kolorystyczną. Ostatni model pochwalić się natomiast będzie mógł większymi zasobami pamięci.

Red Special Edition

Smartfony iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus pojawią się w dodatkowej czerwonej wersji kolorystycznej. Jest to swego rodzaju uhonorowanie współpracy z organizacją (RED), która przekazane w ciągu 10 lat 130 milionów dolarów przeznaczyła na walkę z AIDS. Nowa kolorystka pojawia się w ramach serii Red Special Edition.

Dostępne w nowej wersji będą one już 24 marca. Jak na razie w gronie 40 krajów, w których się one pojawią, niestety nie ma Polski. Być może na liście pojawi się ona w kwietniu, kiedy to ich dostępność ma zostać poszerzona.

Z kolei iPhone SE sprzedawany będzie teraz w wariantach z 32 GB i 128 GB pamięci na dane. Dotychczas był on dostępny w opcji z 16 GB i 64 GB pamięci wewnętrznej.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *