Galaxy Note 7

Oficjalna prezentacja smartfona Samsung Galaxy Note 7

Smartfon Samsung Galaxy Note 7 został oficjalnie zaprezentowany. Tak jak można było się spodziewać jest to propozycja dosyć ciekawa, która na pewno znajdzie wielu odbiorców.

Przede wszystkim uwagę przyciąga zakrzywiony ekran o przekątnej 5,7 cala i rozdzielczości 1440 × 2560 pikseli. Oczywiście żadnym zaskoczeniem nie jest tu dodany do niego rysik. Co poza tym?

Pod maską znajdziemy tu między innymi ośmiordzeniowy procesor Exynos 8890, który wspierany będzie przez 4 GB pamięci RAM. Wyposażono go też w 64 GB pamięci wewnętrznej z możliwością jej rozbudowania poprzez katę micro SD oraz baterię o pojemności 3500 mAh z funkcją szybkiego i bezprzewodowego ładowania.

Tylny aparat ma w nim natomiast 12 Mpix, a przedni 5 Mpix. Nie mogło rzecz jasna także zabraknąć czytnika linii papilarnych, a ciekawym dodatkiem jest skaner siatkówki oka. Sam telefon jest też wodoszczelny do głębokości 1 metra.

W przedsprzedaży Galaxy Note 7 jest już do nabycia, choć na razie tylko w USA i kilku innych regionach świata. Do Polski trafić ma 19 sierpnia, a dostępny będzie w trzech wersjach kolorystycznych: Black Onyx, Blue Coral oraz Silver Titanium. Zapłacić za niego będzie natomiast trzeba 700-800 dolarów.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *