One X10

Oficjalny plakat promocyjny HTC One X10

Wszystko wskazuje na to, że pojawiające się na początku roku przecieki na temat smartfona HTC One X10 były trafne. Wprawdzie tajwański koncern przed ługi czas nie podawało na jego temat żadnych informacji związanych z zapowiedziami, to w końcu doczekaliśmy się oficjalnego plakatu prezentującego ten model.

Bateria i design

Wygląda na to, że Tajwańczycy będą chcieli do klientów trafić ciekawym designem i pojemnym akumulatorem. Wskazuje na to napis „Big style meets bigger battery”, który pojawił się na plakacie.

O pojemności znajdującej się tu baterii jak na razie nie wiemy jednak nic. Częściowa specyfikacja tego modelu jest nam jednak znana, choć trudno odpowiedzieć na pytanie, czy informacje te są nadal aktualne. Tak oto HTC One X10 wyposażony może być w 5,5-calowy panel 1080p i układ Helio P10 wspomagany przez 3 GB pamięci RAM. Poza tym znaleźć się tu powinno miejsce dla 16 MPix aparatu tylnego i 8 MPix kamerki przedniej. Na pewno na jego wyposażeniu będzie również czytnik linii papilarnych, który zresztą widoczny jest na renderze.

Na więcej informacji trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Pozostaje mieć nadzieję, że niezbyt długo.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *