Opaska Pokemon Go Plus zadebiutuje dopiero we wrześniu

Nie da się ukryć, że łapanie pokemonów jest dziś bardzo popularne, co zresztą doskonale widzimy także i w Polsce. Obecnie użytkownicy Pokemon Go, aby oddać się tej rozrywce, muszą maszerować z telefonami w dłoni. Już wkrótce się to zmieni, a to dlatego, że w przygotowaniu jest opaska Pokemon GO Plus. Miłośników pokemonów musimy jednak zasmucić, ponieważ na rynku zadebiutuje ona dopiero we wrześniu.

Opaska Pokemon GO Plus będzie łączyła się ze smartfonem poprzez Bluetooth. Dzięki temu będzie wibrować i świecić, kiedy w naszym pobliżu znajdzie się jakiś pokemon. Następnie pozostanie już tylko wcisnąć jeden guzik i wpadnie on w nasze ręce.

Producenci opaski jej premierę przesunęli dopiero na wrzesień. Nieoficjalnie mówi się, że powodem tego jest konieczność jej dopracowania. W kuluarach słyszy się jednak, że na rynek wejdzie ona we wrześniu po to, aby ponownie ożywić grę, która do tego czasu pewnie nieco straci na popularności.

Na Pokemon GO Plus trzeba więc jeszcze trochę poczekać. Wiemy natomiast, że zapłacić za nią będzie trzeba około 170 złotych.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *