Overwatch

Overwatch z 30 milionami graczy

Wszystko wskazuje na to, że studio Blizzard ma kolejne powody do świętowania. Oczywiście wszystko dzięki grze Overwatch, która na wszystkich trzech platformach może pochwalić się wynikiem przeszło 30 milionów graczy. Wygląda więc na to, że Blizzard w dalszym ciągu jest bardzo popularny. Warto zauważyć, że jeszcze trzy miesiące temu tytuł ten przyciągał o pięć milionów graczy mniej.

Wiele nowości

Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że producent nie sprecyzował, czy chodzi tu o ilość graczy, którzy kupili już tę grę, czy może tych uczestniczących w darmowych weekendach. Bez względu na wszystko jest to jednak doskonały wynik.

Nie można jednak przejść obojętnie wobec tego, że Blizzard cały czas podtrzymuje zainteresowanie swoją produkcją, nieustannie wypuszczając nowe mapy, bohaterów czy tryby. Ponadto nie jest również wykluczona możliwość stworzenia edytora map do Overwatch. Ten w połączeniu z wieloma sezonowymi wydarzeniami, mogą znacząco przedłużyć tę produkcję. Wydaje się więc, że kolejne rekordy są tylko kwestią czasu. Na pewno przez kilka miesięcy Overwatch będzie równie popularny.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *