Pierwsze mistrzostwa świata w Pokemon GO odbędą się w Polsce już jutro

Pokemon GO to gra, która zawładnęła nie tylko dziećmi, ale i młodzieżą, a nawet ludźmi starszymi na całym świecie. Z pewnym opóźnieniem, ale jednak dotarła ona także do Polski. Wszelkie zaległości nadrobione zostały bardzo szybko, a można byłoby powiedzieć, że za chwilę nasz kraj w ujęciu Pokemon GO będzie na pierwszych stronach światowych gazet. Wszystko przez mistrzostwa świata w łapaniu pokemonów, które odbędą się w nad Wisłą. Impreza zaplanowana została na jutro.

Wszyscy zainteresowani zgłosić się powinni w ostatnim dniu lipca do Akademii Finansów i Biznesu Vistula, mieszczącej się przy ul. Stokłosy 3 w Warszawie. Impreza odbędzie się pomiędzy godziną 10:00 a 18:00. Zwycięzcą zostanie oczywiście ta osoba, która zbierze na terenie uczelni najwięcej pokemonów.

Dla najlepszych przygotowano atrakcyjne nagrody, w tym między innymi tablety i tym podobne urządzenia. Nagrodą główną jest natomiast rok studiów I lub II stopnia w Vistula zupełnie za darmo.

A jak Wam idzie łapanie pokemonów? Przystąpicie do rywalizacji i sprawdzicie swój poziom umiejętności na tle wymagającej konkurencji?

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *