Plecak, który naładuje laptopa

Czy zdarzyło wam się, że podczas pracy w terenie bateria w waszym laptopie uległa rozładowaniu? Z pewnością niejednokrotnie. Wprawdzie komputery przenośne są pod tym względem coraz lepsze, to jednak warto mieć jakiegoś asa w rękawie. Z pewnością takim może być inteligenty plecak, dzięki któremu nie tylko naładujemy swojego laptopa, ale również urządzenia mobilne.

HP Powerup Backpack to jak nie trudno się domyślić produkt firmy HP. Będzie on przystosowany do ładowania laptopów o rozmiarze nieprzekraczającym 17,3 cala, smartfonów i tabletów bazujących na systemie Android oraz najnowszych modeli iPhone’ów i iPadów. Wszystko dzięki akumulatorowi o pojemności 22400 mAh, w który go wyposażono.

Warto zauważyć, że plecak jest tak zaprojektowany, że będziemy go mogli go nawet wnieść na pokład samolotu, a poza ładowaniem laptopów i innych urządzeń, dzięki wbudowanym sensorom ciepła monitoruje on temperaturę komputerów przenośnych i automatycznie dostosowuje ją do potrzeb.

Jeśli mielibyśmy się do czegoś przyczepić, to na pewno do ceny tego produktu, bo amerykańska firma wyceniła go naprawdę wysoko. Zapłacić za niego trzeba będzie bowiem 199 dolarów.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *