Firma Lenovo

Pojemny smartfon Lenovo P2

Zmorą wielu telefonów jest mało pojemna bateria. Zwłaszcza dziś, kiedy rozładowuje się ona dość szybko przy korzystaniu ze wszelkich aplikacji czy sieci. Problem ten próbuje rozwiązać Lenovo w swoim smartfonie P2. Wyposażony on będzie w akumulator o pojemności 5100 mAh.

Producent zapewnia, że bateria o takiej pojemności zagwarantuje trzydniowy czas pracy na jednym ładowaniu, choć informacje te będą musiały jeszcze zostać potwierdzone. To jednak nie wszystko. Nie zapominajmy o wsparciu dla szybkiego ładowania. Nawet 15 minut ładowania baterii powinno zagwarantować jej około 10 godzin pracy.

Jednakże nie tylko z tego względu Lenovo P2 jest smartfonem ciekawym. Wyposażono go bowiem w ekran AMOLED o rozdzielczości 1080 × 1920 pikseli, procesor Qualcomm Snapdragon 625 i system operacyjny Android 6.0 Marshmallow. Poza tym w zależności od wersji mamy tu 3 lub 4 GB pamięci RAM i 32 bądź 64 GB pamięci wewnętrznej. Nie zapomniano tu także o kamerach – 13 Mpix głównej i 5 Mpix przedniej oraz modułach łączności WiFi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 4.0 LE, NFC, LTE i czytniku linii papilarnych.

Lenovo P2 w dwóch wersjach kolorystycznych – Champagne Gold oraz Graphite Grey do sprzedaży trafić ma jesienią.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *