LG Watch Style i LG Watch Sport

Prezentacja LG Watch Style i LG Watch Sport

W końcu doczekaliśmy się pełnych specyfikacji dwóch smartwatchy, który są wspólnym dziełem LG oraz Google. Mowa o modelach LG Watch Style i LG Watch Sport, które, mimo iż mają wiele cech wspólnych, to jednak także kilka różnic.

Specyfikacja LG Watch Style

Wodoszczelny LG Watch Style jest mniejszy i bardziej elegancki. Wyposażono go w 1.2-calowy ekran P-OLED 360 × 360 pikseli ze szkłem Gorilla Glass 3 i procesor Snapdragon Wear 2100 1,1 GHz wspierany przez 512 MB pamięci RAM. Poza tym znajdziemy tu 4 GB pamięci wewnętrznej oraz akumulator o pojemności 240 mAh.

Nie zabraknie w nim również wsparcia dla łączności Wi-Fi Bluetooth oraz akcelerometru, żyroskopu, a nawet czujnika oświetlenia.

Specyfikacja LG Watch Sport

LG Watch Sport jest nieco większy, bo jego wyświetlacz to 1.38-calowy ekran P-OLED 480 × 480 pikseli również z Gorilla Glass 3. Zainstalowano tu procesor Snapdragon Wear 2100 o taktowaniu 1,1 GHz. Poza tym mamy w nim 768 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej i pojemniejszy akumulator 430 mAh.

Oferuje on wsparcie dla Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC, LTE, a poza akcelerometrem, żyroskopem i czujnikiem oświetlenia także pulsometr i barometr. Oczywiście także i ten model jest wodoszczelny.

Wiemy też, że bazujące na systemie operacyjnym Android Wear 2.0 LG Watch Style i LG Watch Sport do sprzedaży trafią już jutro, choć tylko w niektórych krajach, wśród których niestety nie ma Polski. Ich cena kształtuje się na poziomie odpowiednio 250 i 350 dolarów.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *