Moto E4 i Moto E4 Plus

Poznaliśmy specyfikację smartfonów Moto E4 i Moto E4 Plus

Coraz bliżej do premiery smartfonów Moto E4 i Moto E4 Plus. Skoro tak warto bliżej przyjrzeć się ich specyfikacji technicznej. Wydaje się, że wielu klientów ich parametry nie zachwycą, choć na ich korzyść na pewno przemawia długi czas pracy na jednym ładowaniu baterii.

Budżetowce Lenovo

Wierząc najnowszym przeciekom, Moto E4 wyposażony powinien być w 5-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 × 720 pikseli oraz czterordzeniowy procesor MediaTek MT6737M wspomagany przez 2 GB pamięci RAM. Poza tym znaleźć tu powinniśmy 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia poprzez czytnik kart micoSD, baterię o pojemności 2800 mAh oraz dwie kamery – główną 8 Mpix i kamerkę do selfie 5 Mpix. Zaoferuje on również wsparcie dla łączności Bluetooth 4.2, Wi-Fi, LTE, a także NFC, choć to dotyczyć będzie tylko wybranych rynków. Jego systemem operacyjnym będzie Android 7.1.1 Nougat.

Moto E4 Plus od uboższej wersji nie różni się zastosowanym systemem operacyjnym, a także łącznością, procesorem i pamięcią wewnętrzną. Ten model dostępny jednak powinien być w dwóch wersjach – z 2 i 3 GB pamięci RAM. Ponadto jego ekran będzie mieć 5,5 cala. Spora różnica widoczna jest w pojemności akumulatora, która wynosi tu aż 5000 mAh. Otrzyma on również lepszy aparat główny – 13 Mpix.

Specyfikacje Moto E4 i Moto E4 Plus nie sugerują, że będą to telefony wybitne. Jednak tym samym nie ma potrzeby płacić za nie zbyt wiele. Kosztować nas będą 150 oraz 190 zł odpowiednio w wersji podstawowej i E4 Plus.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *