Nubia Z17 mini

Cristiano Ronaldo w kampanii reklamowej smartfona Nubia Z17 mini

Jeden z najlepszych, a przez wielu uznawany nawet za najlepszego piłkarza świata Cristiano Ronaldo, który od jakiegoś czasu jest twarzą koncernu ZTE, reklamować będzie również najnowszy jego produkt. Tym modelem jest Nubia Z17 mini, która jest większa, niż sugeruje to jej nazwa.

Jednak zainteresowanie tym smartfonem powinno być spore nie tylko ze względu na postać portugalskiego gwiazdora. Sam telefon prezentuje się równie okazale.

Dwa warianty do wyboru

Tak oto Nubia Z17 mini to między innymi wyświetlacz o przekątnej 5,2 cala i rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli oraz dwa procesory. W zależności od wersji producent oferuje w tym modelu ośmiordzeniowy Qualcomm Snapdragon 652 lub Qualcomm Snapdragon 653. Dwie opcje dotyczą także pamięci RAM – 4 GB z procesorem Snapdragon 652 lub 6 GB z układem Snapdragon 653.

Ponadto na wyposażeniu tego modelu znajdzie się 64 GB pamięci na dane z możliwością rozszerzenia poprzez kartę microSD oraz akumulator o pojemności 2950 mAh z technologią szybkiego ładowania. Za jego możliwości fotograficzne odpowiada natomiast podwójny aparat główny 2x 13 Mpix i kamerka do selfie 16 Mpix.

Telefon oferuje oczywiście wsparcie dla Bluetooth, Wi-Fi, NFC, LTE, a także posiada czytnik linii papilarnych oraz hybrydowy dual SIM.

Cena

Nubia Z17 mini w każdym z dwóch wariantów oferowana będzie w czarnej i złotej opcji kolorystycznej. Wariant z procesorem Snapdragon 652 wspartym przez 4 GB pamięci RAM kosztować będzie 230 euro. Z kolei telefon wyposażony w układ Snapdragon 653 oraz 6 GB pamięci RAM – 270 euro.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *