Prisma bogatsza o nowe funkcje na Androida i iOS

Aplikacja Prisma znana jest wielu i trudno się temu dziwić, gdyż przy wykorzystaniu smartfonów zdjęcia wykonujemy bardzo często, a przypomnijmy, że dzięki niej możemy je bardzo ubarwić i sprawić, że wyglądają niezwykle oryginalnie. Mimo iż nie brakowało głosów wróżących jej szybki spadek popularności, to jest zdoła odmiennie. Prisma nie tylko ma się dobrze, ale też ciągle się rozwija.

Użytkowników Android na pewno ucieszy fakt, że aplikacja ta jest dziś dostępna także w wersji offline, co od pewnego czasu miało miejsce na Apple iOS. Zauważmy jednak, że podczas korzystania z aplikacji bez dostępu do sieci jej funkcje są nieco ograniczone, a dostępnych jest około 60% filtrów. Szybko ma to jednak ulec poprawie i wielce prawdopodobne, że już do końca miesiąca w trybie offline do wyboru będziemy mieli dostępne wszystkie filtry.

Nowa funkcja trafia też na Apple iOS. W tym przypadku filtry możemy też nakładać na filmy video, choć poza samymi filtrami ograniczona jest także długość filmików, które mogą trwać do 15 sekund. Z czasem funkcja ta znaleźć się powinna też na Androidzie.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *