Sala Kinowa pierwszym płatnym serwisem VOD na You Tube w Polsce

Także i w Polsce mamy już swój pierwszy płatny kanał VOD na serwisie You Tube. Nazywa się Sala Kinowa i ma oferować użytkownikom niedrogie filmy w wysokiej jakości. Czy spełni wymagania klientów, którzy nie chcą przepłacać i jednocześnie pragną mieć dostęp do dobrych filmów w jakości HD?

Independent Digital, które odpowiada za powstanie kanału, zapowiada, że znajdować się na nim będą kinowe hity, jak również produkcje artystyczne. Jak na razie tych pierwszych próżno tu szukać, choć wedle twórców oferta ma być ciągle rozwijana i już niebawem zawierać będzie w sobie znacznie więcej tytułów.

Jeśli znajdziemy już film, który chcemy obejrzeć, możemy zrobić to na dwa sposoby. Istnieje możliwość jego wypożyczenia lub też ściągnięcia na dysk. W przypadku wypożyczenia na rozpoczęcie odtwarzania mamy równo 30 dni, po czym 48 godzin ostatecznego terminu. Ceny za taką usługę wahają się od 5 do 9 zł. Drożej, bo od 19 do 25 zł zapłacimy natomiast za jego ściągnięcie. Niezależnie od wyboru usługi płatności są tu realizowane za pośrednictwem Google Payments.

Wydaje się zatem, że Sala Kinowa patrząc na jej atrakcyjny cennik, może się przyjąć. Aby tak się jednak stało, twórcy muszą szybko uzupełnić jej bazę. Nic tak bowiem nie odstrasza klienta jak uboga oferta.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *