Smartfon z nocną kamerą od Lumigon

Duńska firma Lumigon nie jest zbyt znana. Od czasu do czasu wypuszcza ona jednak na rynek nowe telefony, które zazwyczaj czymś się wyróżniają. Podobnie jest z modelem Lumigon T3, który jest wyposażony w nocną kamerę.

Zacząć należy od tego, że ten model telefonu ma aż trzy kamery, co już samo w sobie jest ważne, bo wiele takich telefonów na rynku nie znajdziemy. Poza dwoma klasycznymi kamerami na przednim i tylnym panelu tej drugiej towarzyszy kamera nocna o rozdzielczości matrycy 4 Mpix. Rejestracja obrazu po zmroku jest tu możliwa dzięki dwóm diodom IR LED.

Jednak nie tylko z tego powodu smartfon ten wygląda imponująco. Także i inne jego parametry techniczne wyglądają okazale. Wspomnieć trzeba tu między innymi o ekranie Super AMOLED o przekątnej 4,7 cala, ośmiordzeniowym procesorze 2,2 GHz wspieranym przez 3 GB RAM, a także systemie operacyjnym Android 6.0. Poza tym mamy tu 128 GB pamięci wewnętrznej, czytnik linii papilarnych oraz funkcję dual SIM umożliwiającą skorzystanie z dwóch kart SIM. Obudowa Lumigon T3 to z kolei nierdzewna stal.

Jeśli można mieć co do niego jakieś obiekcje, to na pewno te związane z ceną. Wyceniono go bowiem na 925 dolarów.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *