Smartfon One S9 od HTC

Nie da się ukryć, że smartfony HTC 10 i HTC 10 Lifestyle zbierają bardzo dobre opinie pośród użytkowników. Ich specyfikacja techniczna z pewnością pozwala je umieścić pośród telefonów z górnej półki. Jeśli mielibyśmy wskazać w nich jakieś minusy, na pewno byłyby to ich ceny. To samo tyczy się nowego produktu firmy HTCsmartfona One S9.

HTC One S9 to propozycja ze średniej półki z 5-calowym ekranem o rozdzielczości Full HD. Poza tym mamy tu ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio X10, 2 GB pamięci RAM, dwie kamery 13 i 5 MPix, 16 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej i moduły łączności LTE i NFC. Całe wnętrze ochrania dodatkowo metalowa obudowa. Trzeba przyznać, że pod względem technicznym nie wygląda to wcale źle. Tym bardziej że telefon pracuje na systemie Google Android 6.0 Marshmallow.

Minusem ponownie jest cena. Otóż za HTC One S9 zapłacić trzeba będzie aż 500 euro. Na tyle przynajmniej wyceniany jest ten telefon obecnie, choć nie na polskim, ale na zachodnim rynku. Trudno jednak oczekiwać, aby w Polsce za smartfony te zapłacić trzeba będzie znacznie mniej.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *