Smartfony Idol 4 i Idol 4S już wkrótce także w Polsce

Firma Alcatel zdecydowała się wprowadzić na polski rynek smartfony Idol 4 i Idol 4S. Szczególnie zainteresowane nimi powinny być osoby, które stawiają na wysoką jakość dźwięku. Otrzymujemy w nich bowiem dwa głośniki o mocy 3,6W, dźwięk przestrzenny Hi-Fi dla headsetu VR, a także optymalizację dla ustawień audio.

Ponadto Idol 4 to 5,2-calowy panel IPS LTPS o rozdzielczości Full HD i procesor Snapdragon 617 wspierany przez 3 GB pamięci RAM. Do tego mamy w nim 16 GB pamięci na dane z możliwością jej zwiększenia poprzez kartę microSD i baterię o pojemności 2610 mAh. Poza tym warto zauważyć, że wyposażono go też w dwa aparaty – 13 MP aparat tylny oraz 8 MP przedni z lampą LED.

Idol 4S to natomiast smartfon z 5,5-calowym panelem AMOLED o rozdzielczości QHD, procesorem Snapdragon 652 i 3 GB pamięci RAM. Dodatkowo znajdziemy w nim 32 GB na dane, 16 MP aparat tylny oraz akumulator o pojemności 3000 mAh. Oba telefony działają w oparciu o system Android 6.0 Marshmallow. Warto zauważyć, że do obu smartfonów przy zakupie dostajemy gogle VR.

Zarówno Idol 4 jak i Idol 4S do sprzedaży w Polsce dopuszczone zostaną w lipcu. Zapłacić za nie trzeba będzie w zależności od wersji odpowiednio 1249 lub 1999 złotych.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *