Leap Ware

Leap Ware – inteligentny zegarek od Acera

Firma Acer postanowiła zaprezentować smartwatcha Leap Ware. Tajwański koncern zapewnia, że jest to sportowy zegarek, który osobom aktywnym fizycznie pomoże w analizie ich wyników, a jednocześnie pozwoli połączyć się z kimś z przyjaciół lub rodziny.

Specyfikacja

W Leap Ware znajdziemy 1,6-calową tarczę ze szkłem Corning Gorilla Glass SR+ oraz procesorem MediaTek MT2523 i bio-sensorem MT2511. Cechuje się on również wodoodpornością w klasie IPX7 oraz posiada w sobie wbudowaną latarkę LED czy funkcję SOS. Dzięki grupie czujników pozwala monitorować tętno, poziom energii, stresu i zmęczenia czy również oddziaływanie promieni UV. Jego bateria pozwala na trzy do pięciu dni pracy.

Gadżet ten dostępny jest z dwoma wymiennymi paskami Navy Blue i Light Brown. Jednak pasują do niego wszystkie paski o szerokości 20 mm, dzięki czemu można go dostosować wedle własnych upodobań.

Punkty służące rywalizacji

Urządzenie, które można połączyć ze smartfonem działającym pod kontrolą systemu Android lub iOS służyć ma aktywności fizycznej. W ten sposób wkrótce będzie można zbierać punkty Power Coins. Te przyznawane będą za wykonanie różnych zadań. Z jednej strony mają one stanowić podstawę zdrowej rywalizacji pomiędzy użytkownikami. Z drugiej natomiast wymieniać je będzie można na różne przedmioty, nagrody i zniżki w aplikacji Liquid Life Market.

Do sprzedaży Leap Ware trafić ma pod koniec czerwca w cenie 139 euro.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *