smartwatche Tag Heuer

Nowe smartwatche Tag Heuer zadebiutują w maju

Firma Tag Heuer, jeśli już się nam z czymś kojarzy to z luksusowymi zegarkami analogowymi. Zadebiutowała ona już również na rynku zegarków inteligentnych. Pierwsze smartwatche Tag Heuer pojawiły się na nim niemal dwa lata temu. Model Connected, który kosztował wówczas aż 1500 dolarów, mimo wysokiej ceny sprzedał się dosyć dobrze, bo znalazł aż 56 tysięcy nabywców. Taki wynik firmę usatysfakcjonował, ale teraz Szwajcarzy liczą na więcej.

Firma pracuje obecnie nad nowymi zegarkami tego typu, które trafić mają aż do 150 tysięcy klientów. Nowe smartwatche Tag Heuer, które na rynku zadebiutować powinny w maju, będą bowiem znacznie lepsze od pierwowzoru. Posiadać będą lepszy wyświetlacz oraz wsparcie dla płatności mobilnych. Poza tym wyposażono je w dokładniejszy GPS, mocniejszy odbiornik sieci bezprzewodowych oraz pojemniejszą baterię.

Dyrektor generalny firmy, Jean-Claude Biver informuje też, że poza zegarkiem męskim tym razem pojawi się również coś tylko dla kobiet. Model taki posiadać będzie mniejszą tarczę. Do wyboru powinniśmy mieć też również różne materiały i kolory.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *