Sonic powraca w dwóch wersjach

Sonic, a więc niebieskiego jeżyka wielu przedstawiać nie trzeba. Postać ta w grach pojawiła się bowiem ćwierć wieku temu i jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci z zakresu elektronicznej rozrywki. Miłośnicy przygód tej ikony gier mogą spać spokojnie. W przyszłym roku pojawią się dwa nowe tytuły, w których pojawi się Sonic.

SEGA zapowiedziała, że pierwszą grą będzie Sonic Mania, która powróci do korzeni tego tytułu. Ta dwuwymiarowa gra zawierać będzie w sobie wszystkie poziomy znane z oryginalnej trylogii, choć oczywiście nie zabraknie w niej także aren zupełnie nowych. Wiemy też, że premiera tego tytułu ma mieć miejsce w pierwszej połowie przyszłego roku, a gra dostępna będzie na platformy PC, PS4 i Xbox One.

Project Sonic 2017 to natomiast zupełne jej przeciwieństwo. Ta gra ma być akurat w 100% nowoczesna, ale żadnych szczegółów o tym tytule jak na razie nie podano. Jedyne co nam w tej chwili wiadomo, to fakt, że pojawi się ona na rynku w roku 2017 i trafi na platformy PC, PS4, Xbox One i Nintendo NX.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *