Sony podnosi ceny pakietów PlayStation Plus

Pod koniec lipca firma Sony poinformowała, że pakiety PlayStation Plus będą droższe, choć jak na razie nie wiemy, czy ich podwyżka będzie dotyczyć także Polski, ale najprawdopodobniej tak. Jak na razie poznaliśmy jedynie ich nowe ceny w Stanach Zjednoczonych, choć podwyżki na całe szczęście nie są zbyt wysokie.

Zacznijmy od tego, że klasyczny pakiet na miesiąc kosztować będzie tyle, ile wcześniej, a więc 9,99 dolarów. Podrożały natomiast pakiety 3-miesięczny oraz roczny. W przypadku tego pierwszego nowa cena to 24,99 USD zamiast 17,99 USD, a rocznego – 59,99 USD w zamian 49,99 USD.

Jeśli mielibyśmy więc przeliczyć to na złotówki, od teraz roczna subskrypcja kosztowałaby około 235 złotych, a 3-miesięczna nieco ponad 100 zł.

Przypomnijmy jeszcze, że nowe ceny zaczną obowiązywać od 22 września, a użytkownicy, którzy postawią na subskrybowanie pakietu, będą mogli oddawać się rozgrywce w formie online. Poza tym każdego miesiąca mogą oni pobrać zupełnie za darmo dwie udostępnione w systemie gry.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *