Sony pracuje nad nową Xperią

Być może już niebawem Sony zaprezentuje nową Xperię. Wszystko w związku z tym wskazuje na to, że mimo tego, iż zrezygnowano z serii Xperia Z japoński producent nie zamierza wyrzekać się tych smartfonów, co oczywiście było do przewidzenia.

Jeśli spojrzymy na zapisy programu GFXBench, widzimy, że nowa Xperia wyglądać będzie naprawdę ciekawie. Przede wszystkim uwagę trzeba zwrócić na procesor Snapdragon 820, który będzie wspierany przez 3 GB pamięci RAM. Wiemy też, że nowy smartfon Sony ma mieć 5,1-calowy ekran o rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli. Dodatkowo na wyposażeniu będą tu dwie kamery – 21 Mpix oraz 12 Mpix, jak również 32 GB pamięci wewnętrznej i system operacyjny Android w wersji 6.0.1.

Wielu zauważa, że nowa Xperia specyfikacją jest bardzo zbliżona do Xperii X Performance. Podobieństw pomiędzy obydwoma modelami jest naprawdę sporo. O tym, czy rzeczywiście będzie to model bliźniaczo podobny do Xperii X Performance dowiemy się po premierze nowego smartfona. Na to trzeba jednak jeszcze poczekać.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *