Hama Rockman

Hama Rockman – głośniki na budowę i nie tylko

Szukacie głośnika, który zagwarantuje Wam czysty i mocny dźwięk na naprawdę zadowalającym poziomie w każdych warunkach? Jeśli tak mamy coś, co może Was zainteresować. Pomocne okazać się bowiem mogą głośniki Hama Rockman.

S i L

Seria głośników Hama Rockman to w zasadzie dwa produkty. Dostępne są bowiem głośniki S i L, a więc jak nie trudno się domyślić głośnik odpowiednio mniejszy i większy. Pierwszy ma moc 3 W. Drugi z kolei dwukrotnie większą.

Oba odtwarzają muzykę z komputerów i urządzeń mobilnych typu tablet czy smartfon. Łączą się z nimi za pośrednictwem technologii Bluetooth 3.0, choć mogą również przewodowo przez wejście Line-In.

Solidne i wytrzymałe

Nie sposób nie zauważyć, że ich obudowa spełnia normy IPX5. W praktyce odporna jest więc nie tylko na kurz, ale również i wodę. Tym samym na pewno sprawdzą się one w ekstremalnych warunkach, do jakich zaliczymy budowę, warsztat czy tym podobne środowisko.

Sporym plusem jest również długi czas pracy na jednym ładowaniu. Po sześciu godzinach zasilania ich energią Hama Rockman S posłuży nam przez dwanaście godzin. Większy głośnik jest jeszcze efektywniejszy odtwarzając muzykę o osiem godzin dłużej.

Jeśli dodamy do tego fakt, że oba mają wbudowane mikrofony i mogą posłużyć za zestawy głośnomówiące, jako głośniki do pracy w ekstremalnych warunkach nadają się naprawdę dobrze.

Dostępne będą w czterech opcjach kolorystycznych: czarno-czerwonej, czarno-zielonej, czarno-niebieskiej oraz czarnej. Wkrótce powinniśmy też poznać ich cenę.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *