Specyfikacja konsoli Nintendo Switch

Specyfikacja konsoli Nintendo Switch

Nie są to pewne informacje, ale jeśli specyfikacja konsoli Nintendo Switch jest prawdziwa, to wydaje się, że będzie to urządzenia naprawdę ciekawe, które powinno cieszyć się sporym zainteresowaniem ze strony odbiorców. Przypomnijmy też, że do nabycia pierwsze egzemplarze będą już za dwa tygodnie. Tak więc od jej debiutu dzielą nas już tylko godziny.

Co kryje w sobie Nintendo Switch?

Jak więc wygląda specyfikacja konsoli Nintendo Switch? Otóż najprawdopodobniej jej układem będzie tutaj czterordzeniowy procesor z taktowaniem 2 GHz i grafiką, która oparta jest na architekturze Maxwell z 256 rdzeniami CUDA i o mocy obliczeniowej 1024 FLOPS.

Poza tym znajdziemy tu dotykowy ekran IPS o przekątnej 6,2 cala i rozdzielczości 1280 × 720 pikseli. Producent oferuje nam również dysk o pojemności 32 GB, port USB oraz łączność bezprzewodowa Wi-Fi.

Nie są to wprawdzie informacje potwierdzone, bo Nintendo w dalszym ciągu jest bardzo tajemnicze. Bardzo możliwe jednak, że właśnie tak będą prezentować się najważniejsze komponenty Nintendo Switch.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *