Specyfikacja smartfona Moto Z Play

Wprawdzie podczas prezentacji smartfonów z serii Moto Z zabrakło modelu Play, to Lenovo z niego nie zrezygnowało. Świadczą o tym przecieki z chińskiego urzędu telekomunikacji TENAA. Dzięki temu znamy też już jego specyfikację techniczną.

Wiemy już, że Moto Z Play wyposażony zostanie w 5,5-calowy wyświetlacz AMOLED Full HD i 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 625, który wspierany jest przez 3 GB pamięci RAM. Do tego znajdziemy w nim 64 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia o kartę micro SD oraz baterię o pojemności 3510 mAh. Moto Z Play wyposażony będzie też w dwa aparaty. Otóż tylny aparat ma tu 16 MPix i możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 4K. Przednia kamerka to natomiast 5 MPix.

Tak jak i w innych modelach tej serii, tak i w Moto Z Play znajdziemy kwadratowy czytnik linii papilarnych i złącze magnetyczne do podłączenia dodatkowych akcesoriów.

Nie wiemy jak na razie, kiedy smartfon ten zadebiutuje na rynku, ale od premiery Moto Z Play najprawdopodobniej dzielą nas już tylko tygodnie.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *