Spontaneous Pop-Up Display – monitor składany do torby

Wielokrotnie przydałby się nam dodatkowy wyświetlacz do laptopa czy smartfona, ale poza urządzeniami mobilnymi nie mamy tu na co liczyć. Aż do teraz, ponieważ na rynku pojawił się Spontaneous Pop-Up Display o wymiarach 17 × 5.5 × 19 cm i wadze 900 gramów. SPUD to nic innego jak składany mobilny wyświetlacz o rozdzielczości 1280 × 720 pikseli. Co ciekawe rozkłada się on jako parasol, a więc moglibyśmy go też porównać do projektora o przekątnej 24 cali.

Potrafi on wyświetlać dowolny obraz z laptopa lub urządzenia mobilnego, które połączą się z nim przez HDMI lub bezprzewodowo przez Wi-Fi, choć posiada on także w sobie złącze USB. Jak w każdym urządzeniu przenośnym ważna jest jego bateria. Ta tutaj na jednym naładowaniu na najwyższym poziomie jasności 785 nitów wytrzymać powinna około czterech godzin. Czas ten wydłuży się do dziesięciu, jeśli SPUD pracować będzie na najniższej jasności 350 nitów.

Spontaneous Pop-Up Display to projekt kickstarterowy, który na jednym z serwisów uzbierał już blisko 390 tysięcy dolarów, a więc ponad dziesięć razy więcej niż zakładano. Jego cena to 399 dolarów. Pierwsze jego wysyłki realizowane powinny być w czerwcu przyszłego roku.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *