Super Mario Run

Super Mario Run trafi na iPhone’y i iPady

Bohatera, jakim jest Mario chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że postać ta jest ponadczasowa. Jak na razie użytkownicy iPhone’ów i iPadów o pograniu w gry, w którym jest on głównym bohaterem, mogli tylko pomarzyć. W końcu mogą oni odetchnąć z ulgą. Jeszcze w tym roku na rynku pojawi się bowiem platformówka Super Mario Run, która stworzona zostanie zmyślą o użytkownikach iUrządzeń.

W zasadzie gra Super Mario Run nie będzie się wiele różnić od innych tym podobnych tytułów. Bohater sam będzie przemierzał plansze, a nasza rola ograniczy się do przeskakiwania przeszkód i unikania wrogów.

Poza klasycznym trybem gry, gracze do wyboru będą mieli jednak także tryby dodatkowe. Pojawi się tu konkurs akrobacji i tryb tworzenia Grzybowego Królestwa, do czego wykorzystamy zebrane monety.

Super Mario Run pojawi się na rynku już w grudniu i na urządzeniach z iOS dostępny będzie w dwóch wersjach – darmowej oraz płatnej, choć nie wiemy jak na razie, ile za ten tytuł w całej okazałości będziemy musieli zapłacić.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *