Connected Modular 45

Tag Heuer prezentuje smartwatcha Connected Modular 45

Szwajcarska firma Tag Heuer produkująca ekskluzywne zegarki zapowiedziała swojego smartwatcha o nazwie Connected Modular 45. Ma to być zegarek aż nadto modułowy, gdyż wymienić można tu dowolną jego część, dzięki czemu oferuje nam on wiele kombinacji. Co natomiast zaoferuje nam on od strony technicznej?

Specyfikacja

Otóż Connected Modular 45 to między innymi 1,39-calowy wyświetlacz AMOLED z procesorem Intel Atom Z34xx i 4 GB pamięci na dane. Poza tym znajdziemy tutaj akumulator o pojemności 410 mAh pozwalający nawet do 25 godzin standardowego użytkowania, a także wsparcie dla łączności WiFi, Bluetooth, GPS, a nawet NFC i płatności Android Pay. Całość działa natomiast pod kontrolą systemu Android Wear 2.0.

Jest to też smartwatch dość solidny. Poza wodoodporną obudową z tytanu mamy tu 5-warstowowe szafirowe szkło, chroniące wyświetlacz.

Poza tym zegarek ten ma również oprócz Assistant od Google asystenta cyfrowego od Intela. Informuje on choćby o tym, że jesteśmy spóźnieni czy przypomina o zaplanowanych czynnościach. Na starcie funkcja ta jednak dostępna nie będzie, ale pojawi się w niedalekiej przyszłości.

Różnorodność

Wracając do jego wyglądu do wyboru mamy 56 różnych projektów i 500 kombinacji stylów, na które składają się 30 różnych tarcz, bransoletek i zapięć. Możliwy jest też mechaniczny moduł zegarka pod postacią Calibre 5 lub Heuer 02T Tourbillon.

Jak nie trudno się domyślić smartwatch ten jest dość drogi. Kosztuje bowiem aż 1650 dolarów. Zainteresowani kupią go TUTAJ.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *