Tanie Linie Samochodowe konkurencją dla BlaBlaCar

Każdy z nas słyszał o tanich liniach lotniczych. Nadszedł czas na Tanie Linie Samochodowe. Co kryje się pod tą dość dziwaczną, ale na pewno zapadającą w pamięć nazwą?

Zacznijmy od tego, że Tanie Linie Samochodowe to usługa twórców aplikacji Yanosik, która przypomnijmy, zawiera w sobie nie tylko nawigację, ale także ostrzega kierowców przed zlokalizowanymi na drogach radarami. Tanie Linie Samochodowe to produkt, który ma być konkurencją dla francuskiego BlaBlaCar. Czy ma szansę się przyjąć?

Jeśli planujemy jakąś podróż i chcemy podzielić się jej kosztami z innymi podróżującymi w tym samym kierunku turystami to jak najbardziej. Tym bardziej że w odróżnieniu od BlaBlaCar w usłudze Tanie Linie Samochodowe pozbawieni jesteśmy prowizji, które w jej francuskim odpowiedniku wynoszą kilkadziesiąt procent kosztów podróży. Tych nie ma tutaj wcale tak dla kierowcy, jak i pasażerów. Nie wiemy jednak, jak długo taki stan się utrzyma.

Obecnie jak najbardziej warto tej usłudze przyjrzeć się z bliska. Więcej informacji o niej zajdziecie na stronie yanosiktls.pl.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *