UMi Plus w wersji Extreme z Helio P20 i 6 GB RAM

Wiele chińskich producentów smartfonów dostarcza na rynek ulepszone wersje swoich dotychczasowych telefonów. Podobnie sprawa ma się z UMi. Koncern ten zapowiedział właśnie, że jego smartfon UMi Plus doczeka się ulepszenia w wersji Extreme.

Obecnie UMi Plus wyposażony jest w procesor Helio P10 od MediaTek oraz 4 GB pamięci RAM. Wersja Extreme będzie o wiele wydajniejsza, a znajdziemy w niej układ Helio P20 oraz aż 6 GB pamięci RAM. Poza tym nowocześniejszy będzie także sam system, którym zostanie Android 7.0.

Pozostałe parametry będą bez zmian, co oznacza, że na jego wyposażeniu będą 5,5-calowy wyświetlacz Full HD, 13 MPix aparat tylny, 5 MPix kamerka przednia, akumulator o pojemności 4000 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania oraz funkcja dual SIM. Zauważmy jeszcze, że pojawi się on w innej wersji kolorystycznej, bo dostępny będzie w kolorach szarym i niebieskim.

Nie wiemy mimo wszystko jak na razie, ile przyjdzie nam za niego zapłacić oraz kiedy doczekamy się premiery modelu Extreme UMi Plus.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *