UMi Plus w wersji Extreme z Helio P20 i 6 GB RAM

Wiele chińskich producentów smartfonów dostarcza na rynek ulepszone wersje swoich dotychczasowych telefonów. Podobnie sprawa ma się z UMi. Koncern ten zapowiedział właśnie, że jego smartfon UMi Plus doczeka się ulepszenia w wersji Extreme.

Obecnie UMi Plus wyposażony jest w procesor Helio P10 od MediaTek oraz 4 GB pamięci RAM. Wersja Extreme będzie o wiele wydajniejsza, a znajdziemy w niej układ Helio P20 oraz aż 6 GB pamięci RAM. Poza tym nowocześniejszy będzie także sam system, którym zostanie Android 7.0.

Pozostałe parametry będą bez zmian, co oznacza, że na jego wyposażeniu będą 5,5-calowy wyświetlacz Full HD, 13 MPix aparat tylny, 5 MPix kamerka przednia, akumulator o pojemności 4000 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania oraz funkcja dual SIM. Zauważmy jeszcze, że pojawi się on w innej wersji kolorystycznej, bo dostępny będzie w kolorach szarym i niebieskim.

Nie wiemy mimo wszystko jak na razie, ile przyjdzie nam za niego zapłacić oraz kiedy doczekamy się premiery modelu Extreme UMi Plus.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *