Wodoszczelna obudowa i skaner tęczówki oka w Galaxy Note 6?

Firma Samsung zaprezentowała już w tym roku smartfony Galaxy S7 i S7 Edge, które na pewno zachwycą swoich użytkowników. Wydaje się, że liczba nowości jest już wystarczająca. Otóż nie do końca, bo niebawem firma zaprezentować powinna Galaxy Note 6, który ma być telefonem nad wyraz funkcjonalnym, praktycznym i wytrzymałym, … a także odpornym na zachlapania i nie tylko.

Certyfikat IP68 mówi o tym, że aparat jest odporny nie tylko na zachlapania, ale także może być zanurzany w wodzie nawet do głębokości półtora metra. Z takim certyfikatem mamy do czynienia w przypadku Galaxy S7. Wodoszczelny ma być także Galaxy Note 6.

Co jeszcze znajdziemy w tym smartfonie? Otóż być może wyposażony on będzie w skaner tęczówki oka. Taki dodatek wprawdzie coraz śmielej wkracza na rynek, to jednak większość użytkowników z takim zabezpieczeniem nie miała jeszcze do czynienia. Poza tym mówi się o 5,8-calowym ekranie o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli oraz aż 6 GB pamięci RAM.

Z pewnością Galaxy Note 6 będzie telefonem bardzo zaawansowanym. Miejmy tylko nadzieję, że trafi także na rynek europejski. W przeszłości zdarzało się bowiem, że producent o tym zapominał. Było tak między innymi przy Galaxy Note 5.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *