Woolet

Woolet 2.0, czyli inteligentny portfel drugiej generacji

Czy pierwsze na rynku inteligentne portfele Woolet, za których stworzeniem stoi trzech Polaków budziły duże zainteresowanie? Trudno powiedzieć, choć chyba nie było z tym najgorzej. Doskonałym dowodem na to jest fakt, że właśnie zapowiedziano Woolet 2.0. Czym tym razem zaskoczą nas ich twórcy?

Dwa modele

Zacząć trzeba od tego, że dostępne będą tu dwa modele, a więc portfele Woolet 2.0 i Woolet Travel XL 2.0. Jak nie trudno się domyślić ten drugi jest portfelem o większym rozmiarze. Zmieści większe banknoty, a nawet paszport. Poza tym wyposażony będzie w funkcjonalny długopis.

Praktyczne i eleganckie

Same portfele są natomiast wykonane z wysokogatunkowej skóry i szyte ręcznie. Ponadto dzięki zastosowanej wkładce nie odkształcają się i cały czas zachowują odpowiednią sztywność. Ozdobione są natomiast charakterystycznym pinem pokrytym 24-karatowym złotem, a wyposażone zostały w niewidoczną, zintegrowaną elektronikę, która zasilana jest przez baterię ładowaną bezprzewodowo w standardzie Qi.

Wersja standardowa posiada cztery kieszonki na karty kredytowe oraz dodatkowe sloty, gdzie można umieścić dowód czy inne dokumenty. Woolet Travel XL 2.0 ma miejsce na sześć kart kredytowych i dwie pozycje dodatkowe.

Ich unikalność polega między innymi na tym, że dość trudno je zgubić. Otóż dzięki modułowi komunikacyjnemu Bluetooth łączą się one ze smartfonem użytkownika, dzięki czemu nie można o nich zapomnieć. Jeśli jednak dojdzie do jego zgubienia, możemy na mapie odczytać ostatnią zarejestrowaną pozycję portfela, przez co jego odnalezienie jest stosunkowo proste.

Portfele, których aplikacje dostępne będą na urządzenia z systemem Android oraz iOS dostępne będą w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i brązowej. Mniejszy portfel kosztuje ok. 525 zł, drugi jest o około 80 złotych droższy. Ich zakupu można dokonywać w sklepie internetowym dostępnym TUTAJ.

[WPIS SPONSOROWANY]

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *