Czy tak wyglądał będzie Galaxy S7 Active?

Oficjalnie nie wiemy jeszcze jak będzie wyglądać smartfon Galaxy S7 Active. Mało tego, nie wiemy nawet kiedy zadebiutuje na rynku, choć wszystko wskazuje, że jest to tylko kwestia czasu i być może będziemy musieli na niego czekać o wiele krócej, niż się wielu wydaje. Pewne przecieki mówią o jego prezentacji już 10 czerwca. Wiemy też co nieco o jego specyfikacji.

Wiele wskazuje na to, że nowy Galaxy S7 będzie cięższy i grubszy, choć to akurat zrozumiałe, jeśli rzeczywiście będzie on wyposażony we wzmacnianą obudowę oraz pojemniejszą baterię, jak sugerują pewne informacje. Obudowa S7 Active ma bowiem być odporna nie tylko na zanurzenie w wodzie, ale również wstrząsy i upadki. Pojemność baterii to z kolei 4000 mAh.

Co istotne sama specyfikacja techniczna ma natomiast nie odbiegać znacząco od tego, co znajdziemy w standardowym Galaxy S7. Tak więc najprawdopodobniej będzie on miał 5,1-calowy ekran o rozdzielczości 2560 × 1440 pikseli, kamery 12 i 5 Mpix oraz procesor Exynos 8 Octa 8890 wspierany przez 4 GB pamięci RAM.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *