Wyprzedaże w Gearbest na „Dzień singla”

W Polsce 11 listopada obchodzimy święto narodowe. W Chinach jest nieco inaczej. Jako że nie brak tam osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki obchodzony jest tam Dzień singla”. Co ważniejsze możemy wówczas liczyć na wiele wyprzedaży i promocji, które przygotowują miejscowe sklepy. Miłośnicy sprzętu elektronicznego rozejrzeć się powinni w sklepie Gearbest, który również przygotował swoim klientom wiele atrakcji.

Ofertę sprzętu elektronicznego z Gearbest będącego w promocji znajdziecie pod tym linkiem. Nie musicie z tym czekać do 11 listopada, bo wyprzedaże rozpoczną się już 9 listopada o godzinie 8:00 UTC i potrwają do 15 listopada do godziny 7:00 UTC. W zasadzie już możecie szukać tam szczęścia, ponieważ pierwsze przecenione produkty, jak i kupony rabatowe są tam już dostępne i w ofercie znajdą się do rozpoczęcia głównej części wyprzedaży.

Zainteresowani oraz będący w potrzebie zakupu jakiegoś sprzętu powinni się wśród tych promocji dobrze rozejrzeć. Nawet jeżeli nie dokonacie zakupu, to zorientujecie się w cenach sprzętu elektronicznego w Państwie Środka.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *