X7 i X7 Plus oficjalnie zapowiedziane

Firma Vivo oficjalnie zaprezentowała smartfony X7 i X7 Plus z serii X7. Oba warianty mają mnóstwo cech wspólnych, choć znajdzie się pomiędzy nimi kilka różnic.

X7 i X7 Plus wyposażone będą w procesor Snapdragon 652 wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Dodatkowo znajdziemy w nich także 64 GB na dane, funkcję dual-SIM czy system operacyjny Android 5.1 Lollipop z nakładką Funtouch OS 2.5.1.

Jeśli chodzi o różnice, to przede wszystkim skupić się trzeba na ich wielkości. Klasyczna wersja ma 5,2-calowy wyświetlacz, natomiast X7 Plus 5,7-calowy. Oba to ekrany Super AMOLED o rozdzielczości Full HD. Wspólny jest też aparat przedni 16 MP z obiektywem f/2.0. Inne mają natomiast aparaty tylne. X7 ma tu bowiem aparat 13 MP, a X7 Plus 16 MP.

Różnice wynikają też z pojemności baterii. Model X7 wyposażono w akumulator o pojemności 3000 mAh a większy w baterię 4000 mAh.

Do sprzedaży smartfony Vivo trafią w lipcu. X7 zadebiutuje 7 lipca i będzie kosztować około 375 dolarów. Nie wiemy natomiast, ile zapłacić będzie trzeba za większy model, choć podano, że do nabycia będzie w połowie tego miesiąca.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *