Xperia XZ w przedsprzedaży

Smartfon Sony Xperia XZ trafił właśnie do przedsprzedaży. Zachęcając do zakupu swojego produktu przed oficjalnym włączeniem go do sprzedaży w większości sklepów, japońskie przedsiębiorstwo zdecydowało się takich użytkowników nagrodzić wartościowym prezentem.

Telefon ten znaleźć można już w największych sklepach z elektroniką, a zapłacić za niego przyjdzie nam 2999 złotych. Na pewno nie jest to smartfon tani, nawet biorąc tu pod uwagę jego dobrą specyfikację techniczną. Mimo wszystko warto zauważyć, że w przedsprzedaży Sony nagrodzi nas także dodatkowym prezentem. Padło na słuchawki Sony EXTRA BASS Bluetooth XB950BT, które w detalu kosztują aż 749 złotych.

Chcąc skorzystać z tej promocji, należy nabyć telefon w dniach od 13 września do 13 października w sklepie, który weźmie w niej udział. Następnie w dniach od 14 października do 18 listopada wystarczy wypełnić formularz na stronie producenta oraz załączyć do niego skan lub zdjęcie dowodu zakupu dodatkowo podając kod promocyjny, który znajduje się na voucherze w opakowaniu.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *