Yoga Book – tablet 2w1 od Lenovo

Na targach IFA 2016 w Berlinie nie mogło zabraknąć również i Lenovo. Chińczycy na targi przywieźli kilka nowości, a jednym z nich jest Yoga Book, a więc nic innego jak ultracienkie urządzenie będące połączeniem tabletu z laptopem.

Sprzęt wygląda bardzo oryginalnie i przypomina urządzenie podzielone na dwie części. W jednej znajdziemy 10,1-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1920 × 1200 pikseli, w drugiej natomiast interaktywny panel dotykowy zamiast typowej klawiatury. W razie czego może on nam więc wyświetlić przyciski klawiatury lub posłużyć jako duża powierzchnia dla rysika.

Jeśli pod uwagę weźmiemy natomiast specyfikację techniczną tego urządzenia to Yoga Book zawiera w sobie procesor Intel Atom x5-Z8550 wspierany przez 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci na dane. Do tego znajdziemy tu akumulator o pojemności 8500 mAh, 8 MPix aparat tylny oraz 2 MPix kamerkę przednią.

Co ciekawe tablet to urządzenie 2w1 na rynku dostępne będzie w następnym miesiącu z systemami Android, jak i Windows 10. Za urządzenie z systemem Google zapłacimy tu 499 dolarów, a Windowsem 10 – 549 dolarów.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *