Zalman SHE500 – bezpieczna kieszeń zewnętrzna

Wielu z nas, a zwłaszcza przedsiębiorcy mają dokumenty, które nie powinny lub też nie mogą wpaść w niepowołane ręce. Z drugiej strony chcemy mieć do nich niczym nieograniczony dostęp i móc z nich skorzystać w każdej wolnej chwili. Jeśli także i wy dysponujecie takimi dokumentami, na pewno powinniście nieco bliżej przyjrzeć się zewnętrznej kieszeni Zalman SHE500.

Zauważmy, że za ochronę danych odpowiada tutaj skomplikowany algorytm AES 256bit XTS, którego złamanie ma graniczyć z cudem. Jednocześnie właściciel kieszeni nie będzie mieć problemów z odczytaniem swoich plików. Wystarczające do tego będzie wprowadzenie kodu PIN na panelu dotykowym.

Nie będzie też problemu z połączeniem z urządzeniami zewnętrznymi. AES 256bit XTS ma się z nimi łączyć za pomocą interfejsu USB 3.0, choć aby być bardziej praktycznym, twórcy zadbali także o możliwość połączenia przez złącza USB 2.0 i 1.0.

Wszyscy zainteresowani takim sprzętem, który jest wyposażony w kilka funkcji dodatkowych i między innymi podaje temperaturę dysków HDD, zapłacić będą musieli 319 złotych.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *