Zapowiada się gorąca jesień dla wszystkich pasjonatów gier

Wielcy gracze przewidują, że w najbliższych miesiącach na rynku pojawi się kilkadziesiąt nowych gier. Zatem jesień i zima będzie obfitować w długie i równie przyjemne wieczory, kiedy to pasjonaci gier będą je wszystkie testować.

A to co cieszy jeszcze bardziej to fakt, że już w listopadzie na sklepowych półkach pojawi się… Xbox Series X. Oprócz nowego sprzętu Microsoft obiecał wypuścić przynajmniej czterdzieści zoptymalizowanych tytułów. To prawdziwa gratka dla wszystkich zaawansowanych graczy.

Do końca tego roku na rynek wyjdzie, aż pięćdziesiąt nowych gier! Jakich możemy się spodziewać? Między innymi Assassin’s Creed Valhalla i Gears Tactics.

Podobno, jedną z gier, na którą niecierpliwie czeka spore grono to Kena: Bridge of Spirits. Ma być dostępna na PlayStation4 i Playstation5. Już po trailerze można wywnioskować, że będzie to piękna premiera, która może zachwycić niejedną osobę. Na tle innych wyróżnia ją dopracowana oprawa graficzna. Odpowiedzialne ze nią jest studio, które na co dzień zajmuje się tworzeniem filmów animowanych. Będzie można tutaj odegrać rolę żeńskiej bohaterki, która odnalazła w lesie opuszczoną wioskę. Jej zadaniem będzie przywrócenie jej do „życia”.  Na ten tytuł zapewne zacierają sobie ręce wszyscy lubujący się w przygodowej tematyce. Będzie można eksplorować stworzony tam świat, ale także walczyć z różnymi przeciwnościami. Więc można zaryzykować stwierdzeniem, że przydadzą się umiejętności jak przy dobrej zręcznościowej grze.

Ta i wiele innych nowości pojawią się tuż po premierze na jednej z popularnych platform do zakupów takich jak allegro.  Więc każdy kto lubi proste i szybkie zakupy będzie mógł ich bez problemu dokonać. Allegro, jak się okazuje, nie odstępuje od innych platform sprzedażowych i szczegółowo dba, aby każda gorąca premiera była dostępna.

Najlepszym sposobem na to, aby upewnić się, że warto wydawać pieniądze na zupełnie nowe na rynku gry jest zapoznanie się z opiniami ekspertów czyli osób, którzy o grach wiedzą wszystko, a i nierzadko mają możliwość zapoznania się  danymi tytułami nieco wcześniej. Takich specjalistów w Internecie znajdziecie sporo. Na wielu portalach istnieje wiele rankingów, w które warto się zgłębić, żeby wiedzieć w co na pewno warto zainwestować. Takie osoby zazwyczaj są pasjonatami, więc do tematu podchodzą rzeczowo i obiektywnie.  Dobre jest też to, że taka gra rozkładana jest na czynniki pierwsze, więc każdy kto zacierał ręce po obejrzeniu trailera może przyjrzeć się jej jeszcze bardziej, co u wielu spowoduje jeszcze większą chęć na zakup tejże gry.

Redakcja Author