Mamy zapowiedź Warhammer 40,000: Dawn of War III

Serię Warhammer zna chyba każdy miłośnik gier komputerowych, a przynajmniej ten z zakresu strategii, bo to przede wszystkim w tej kategorii powstało najwięcej tytułów. Na rynku mamy coraz to więcej gier z tej serii, kilka z nich jest w przygotowaniu, a tu przedstawiono już kolejną. Nic dziwnego, że wielu sympatyków tego tytułu bardzo ucieszyła zapowiedź Dawn of War III.

Za najnowszy tytuł odpowiada studio Relic, które wchodzi w skład korporacji SEGA. Większość wyczekujących na trzecią część Dawn of War ma nadzieję, że będzie ona bardziej zbliżona do premierowego tytułu aniżeli drugiej części, która jednak nie zachwyciła.

Nowy tytuł ma łączyć najlepsze cechy dwóch poprzednich wersji i tak z pierwszej części zaczerpnięta zostanie otoczka bitwy, z drugiej natomiast rozwój jednostek i modyfikacje. Poza tym możemy spodziewać się jaśniejszej oprawy wizualnej oraz możliwości budowania baz, choć ten aspekt na razie owiany jest sporą tajemnicą. Co do samych postaci na pewno będziemy mieli tu Kosmicznych Marines, Eldarów i Orków.

Tyle jeśli chodzi o samej grze. Warto odnieść się też do jej premiery na rynku. Otóż gra zadebiutować ma dopiero w przyszłym roku i będzie dostępna jedynie na PC.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *