Zaprezentowano Samsunga Galaxy C5

Samsung zaprezentował swojego nowego smartfona, który jest pierwszym telefonem nowej serii. Tak jak się spodziewano światło dzienne ujrzał smartfon Samsung Galaxy C5 wyglądający naprawdę obiecująco.

Zacznijmy od tego, że nowy smartfon Samsunga będzie miał metalową obudowę, co z pewnością samo w sobie jest już sporą korzyścią. Wystarczająca powinna być także wielkość ekranu, która wynosi tu 5,2 cala o rozdzielczości Full HD. Tym bardziej że ekran wykonano w technologii Super AMOLED.

Za sprawne działanie smartfona odpowiadać będzie procesor Snapdragon 617 z układem graficznym Adreno 405, który wspomagany ma być przez 4 GB pamięci RAM. Systemem operacyjnym Samsunga Galaxy C5 jest natomiast Android 6.0 Marshmallow. Dodatkami z kolei czytnik linii papilarnych, LTE, NFC, Bluetooth 4.2 i Wi-Fi. Nie mogło rzecz jasna zabraknąć także i kamer. Te mamy tu dwie. Kamera główna ma 16 Mpix f/1.9 a przednia 8 Mpix f/1.9.

Jak na razie telefony te dostępne będą tylko na ryku chińskim i w zależności od ilości pamięci wewnętrznej 32 lub 64 GB kosztować odpowiednio około 335 bądź 370 dolarów.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *